Geven met Givt

Onze gemeente gebruikt Givt als aanvullende geefmogelijkheid voor de collecte. Givt is een app waarmee je altijd en overal mee kan doen aan de collecte. Of je nu thuis meekijkt vanaf de bank, of als je geen contant geld mee hebt tijdens de dienst, met Givt kan je gewoon blijven geven. Open de app, kies hoeveel je wilt geven, kies hoe je wilt geven en klaar! Dit is natuurlijk ook een handige optie zolang we vanwege het coronavirus geen bijeenkomsten kunnen organiseren.

De Givt-app kan in Google Play of in de App Store gedownload worden. Meer informatie over Givt is te vinden op deze website.

Onze gemeente is in de app te vinden onder ZDA Eindhoven. Je kunt meer dan één collecte aanmaken om voor de sabbatschool, de gemeentekas en de deurcollecte/kindersabbatschool te kunnen geven. Zie ook aan het eind van de video van de overdenking door onze predikant Tabitha Cedenio, deze video wordt gestart via de link op deze pagina

Givt

Comments are closed.