De kerk op televisie

Informatie van het Uniekantoor van onze kerk in Nederland:

Op zondag 13 december 2020 om 15.30u en op zaterdag 19 december 2020 om 13.30u zal onze kerk opnieuw brede en landelijke exposure via RTL 4 genieten in het programma ‘Onderweg naar de Regio’. Dit is een vervolg op het vorig jaar uitgezonden programma ‘Holland van Boven’ (SBS6).
De programmamakers hebben zowel in de Cariben als in Nederland opnames gemaakt.
Het programma maakt duidelijk dat de kerk een bijdrage levert aan de samenleving. De boodschap is dat de kerk nog steeds relevant is en mensen bemoediging en troost biedt. Er spreekt hoop en optimisme uit de aflevering van ‘Onderweg in de Regio’.
Het is mooi dat ons kerkgenootschap opnieuw een brede exposure krijgt en dat we kunnen laten zien wie wij zijn, waar wij voor staan, en wat wij doen.

Comments are closed.