Contact

Ontmoetingscentrum “Het Lichtpunt”
Geestakker 546
5625 XL  Eindhoven
info@adventist-eindhoven.nl

Overzicht van e-mailadressen per afdeling:

Afdeling E-mailadres
Algemeen info@adventist-eindhoven.nl
Predikant predikant@adventist-eindhoven.nl
Secretariaat secretaris@adventist-eindhoven.nl
Zending zending@adventist-eindhoven.nl
Sabbatdiensten sabbatdiensten@adventist-eindhoven.nl
Sabbatschool sabbatschool@adventist-eindhoven.nl
ADRA adra@adventist-eindhoven.nl
Familiepastoraat familiepastoraat@adventist-eindhoven.nl
Mannenpastoraat mannenpastoraat@adventist-eindhoven.nl
Vrouwenpastoraat vrouwenpastoraat@adventist-eindhoven.nl
Kinderpastoraat kinderpastoraat@adventist-eindhoven.nl
Kerkmeester kerkmeester@adventist-eindhoven.nl
Multimedia multimedia@adventist-eindhoven.nl
Muziek muziek@adventist-eindhoven.nl
Mededelingen mededelingen@adventist-eindhoven.nl
Diaconale zorg diaconie@adventist-eindhoven.nl
Penningmeesterij penningmeesterij@adventist-eindhoven.nl
Jeugd jeugd@adventist-eindhoven.nl
Scouting scouting@adventist-eindhoven.nl
Technische ondersteuning support@adventist-eindhoven.nl

 

Algemene website van het Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten:
www.adventist.nl